ThemeRex Loves Their Сustomers

That is why we are ready to become your guide through Classter!

درباره رایاسهند

تجربه زندگی دیجیتال به بشر ثابت کرده که دیگر نمیتوان عمر گرانبها را برای کارهای روزمره از جمله خرید کالاهای مورد نیاز هدر داد، چرا که امروزه با چند کلیک از هر مکان و در هر زمان میتوان کالای مورد نظر را به راحتی و در محیطی امن تهیه کرد.

مجموعه رایا سهند ازسال ۱۳۸۱ با فروش عمده قطعات کامپیوتر و لپ تاپ کار خود را آغاز نموده و بعد از یک سال در سال ۱۳۸۲ خدمت به همکاران سراسر کشور را آغاز کرده که بعد از موفقیت و جلب رضایت مشتریان، مدیریت محترم تصمیم به خدمت رسانی به تمام هموطنان عزیز در جای جای ایران عزیزمان داشته که در راستای همان سیاست گذاری، سایت Rayasahand.ir راه اندازی گردیده است.

فروشگاه رایا سهند ، ایجاد خریدی رضایت بخش در فضای اینترنتی را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است و محلی مناسب برای خرید محصولات IT و لوازم جانبی است.
چشم انداز این فروشگاه «مرکز خرید ۲۰ میلیون ایرانی» است و با تکیه بر اصول اخلاقی و ایجاد رابطه‌ای بادوام با مشتری، سعی دارد تا همواره حافظ ارزش پول مشتریان هنگام خرید از رایا سهند باشد. شما می توانید به صورت آنلاین کالای مورد نظر خود را مشاهده و اطلاعات فنی دستگاه را دریافت و در صورت تمایل اقدام به خرید نمایید.

از اصول ما در فروشگاه اینترنتی رایا سهند ، جلب و حفظ رضایت شما دوستانی است که سرمایه های بزرگ این فروشگاه اینترنتی محسوب می شوید. در برابر قیمت های متغیر و گاهاً غیرمنصفانه بازار، ما در کنار شما هستیم و همواره در تلاشیم تا کالاهای با کیفیت را با گارانتی معتبر و به نازل ترین قیمت در دسترس شما عزیزان قرار دهیم. در این جا به معنای واقعی کلمه، همیشه حق با شماست. با نظرات و پیشنهادات سازنده خود همراه ما باشید.


خدمات ما شامل:

– تعمیرات و بازیابی تخصصی هارد دیسک و ارائه کننده انواع هاردهای مشابه
– بازیابی اطلاعات گوشی موبایل
– خرید و فروش قطعات دست دوم

میباشد و امید است با عنایت پروردگار بتوانیم رضایت و اعتماد شما هموطنان گرامی را جلب کنیم.